Mpala Lodge

+ 6

Vind het beste hotel in Kasane voor je datums, selecteer op prijs of voorkeur

Vergelijk aanbiedingen voor Mpala Lodge op honderden sites, allemaal op één plek

Zoek naar een aanbieding met gratis annuleren of uitstekende beoordelingen

Kamers en prijzen vergelijken

Wij vergelijken honderden websites om de beste aanbieding voor je te vinden

1 nacht
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Wij vergelijken honderden websites om de beste aanbieding voor je te vinden

Wat feiten op een rij

Inchecken vanaf:
14:00
Uitchecken vóór:
10:30

Voorzieningen

wifi
Restaurant
Wasserette
Roomservice
Bagageruimte
Rookruimtes

Meer over Mpala Lodge

Mpala Lodge

Je vindt Mpala lodge in Kasane. Kasika Natuurbeheer en Cuando Rivier zijn een goed voorbeeld van het natuurschoon van de omgeving en wat andere attracties in het gebied zijn bijvoorbeeld Sunset Boat Cruise on Chobe River en Kasane Arts Centre. Op uw bestemming bent u van alle gemakken van thuis voorzien, en nog veel meer. Zo beschikt u over een regendouche en gratis wifi, maar ook airconditioning en een wasserij. Andere voorzieningen zijn onder meer hypoallergeen beddengoed, handdoeken, een eetruimte en een bureau.

Locatie

A33road,1308, Kasane, 0000, Botswana|9,52 km van stadscentrum

Inchecken en uitchecken

Inchecken vanaf:

14:00

Uitchecken vóór:

10:30

Goed om te weten

Extra bedden

Neem contact op met het hotel voor meer informatie extra bedden in de kamer.

Mpala Lodge: veelgestelde vragen

Mpala Lodge ligt op 9.5 km van het stadscentrum van Kasane.
Mpala Lodge ligt in Kasane, Botswana en ligt op 9.5 km van het stadscentrum van Kasane.
Bij Mpala Lodge kun je inchecken vanaf 14:00, en je moet uitchecken voor 10:30.
Nee, er is geen parkeergelegenheid bij Mpala Lodge. Als je op zoek bent naar een hotel met parkeergelegenheid, filter dan op accommodaties met 'Parkeren' onder 'Voorzieningen' in de zoekresultaten.
Ja, Mpala Lodge heeft een restaurant.