Apartments Sv.Jakov

+ 35

Vind het beste hotel in Dubrovnik voor je datums, selecteer op prijs of voorkeur

Vergelijk aanbiedingen voor Apartments Sv.Jakov op honderden sites, allemaal op één plek

Zoek naar een aanbieding met gratis annuleren of uitstekende beoordelingen

Kamers en prijzen vergelijken

Wij vergelijken honderden websites om de beste aanbieding voor je te vinden
1 nacht
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Wij vergelijken honderden websites om de beste aanbieding voor je te vinden

Wat feiten op een rij

Inchecken vanaf:
14:00
Uitchecken vóór:
10:00
Huisdieren
Huisdieren welkom tegen een toeslag
Kinderen
Kinderen zijn welkom in dit hotel

Voorzieningen

wifi
Airconditioning
Luchthavenshuttle
Wasserette
Huisdieren welkom
EHBO-doos

Meer over Apartments Sv.Jakov

Apartments Sv.Jakov

Apartments Sv.Jakov is ideaal gelegen in de wijk Ploce in Dubrovnik, en is gelegen op 7 minuten lopen van Strand Banje, 1,2 km van Orlando's Column en 12 minuten lopen van Ploče-poort.

Uitstekende locatie

4,8

Frana Supila 47, Dubrovnik, 20000, Kroatië|1,19 km van stadscentrum

Inchecken en uitchecken

Inchecken vanaf:

14:00

Uitchecken vóór:

10:00

Goed om te weten

Kinderen

Kinderen zijn welkom in dit hotel

Extra bedden

Alle leeftijden

€ 15 per persoon per nacht

Kinderbedjes

1 jaar of jonger

Gratis

Huisdieren

Huisdieren welkom tegen een toeslag

Belangrijke informatie over het hotel
Laat Apartments Sv.Jakov van te voren weten wat je verwachte aankomsttijd is. Tijdens het boeken kun je het veld Speciale Verzoeken gebruiken, of je kunt rechtstreeks contact opnemen met de accommodatie met de contactgegevens in de boekingsbevestiging. Betaling vooraf per bankoverschrijving is vereist. Nadat je geboekt hebt, neemt de accommodatie contact met je op met betaalinstructies. Deze accommodatie accepteert geen vrijgezellenfeesten en soortgelijke evenementen. Vanwege het coronavirus (COVID-19) zijn er bij deze accommodatie extra veiligheids- en sanitaire maatregelen van toepassing. A prepayment deposit via bank transfer is required for stays in duration of 7 nights and more. Beheerd door een particuliere host
Geaccepteerde betaalmethoden
Het hotel accepteert de volgende betaalmethoden:
card logocard logocard logo

Apartments Sv.Jakov: veelgestelde vragen

Bij Apartments Sv.Jakov kun je inchecken vanaf 14:00, en je moet uitchecken voor 10:00.
Nee, er is geen parkeergelegenheid bij Apartments Sv.Jakov. Als je op zoek bent naar een hotel met parkeergelegenheid, filter dan op accommodaties met 'Parkeren' onder 'Voorzieningen' in de zoekresultaten.
We hebben geen informatie over restaurants in Apartments Sv.Jakov, neem contact op met hen tijdens het boeken.